Centrum Doradczo-Szkoleniowe „PROVENA”, jest firmą prywatną świadczącą usługi w zakresie profesjonalnej oferty doradczo-szkoleniowej skierowanej do firm oraz osób prywatnych zainteresowanych rozwojem osobistym i zawodowym.
Właścicielem firmy jest Monika Rutkowska-Drozd

                                            Absolwentka:

  • Akademii Medycznej, Wydział Lekarski,
  • Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania, Kierunek – Zarządzanie i Marketing
  • Studium Psychologii Psychotronicznej, Specjalizacja – Doradca Życiowy
  • Akademii Kompetencji Trenerskich-kierunek trenerski
  • Mukoid Institute’s – Studia Zawodowe Coachingu – w trakcie Akredytacji ICF

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując, jako Przedstawiciel Medyczny w firmie farmaceutycznej, a następnie jako szef zespołu Przedstawicieli Medycznych, trener, organizator spotkań i konferencji naukowych oraz konsultant i twórca materiałów edukacyjnych i promocyjnych dla środowiska medycznego i nie tylko.

Wszystkie te działania pozwoliły jej z jednej strony poznać różnorodne oczekiwania klientów różnych branży oraz mechanizmy rządzące tymi sektorami, co doprowadziło do opracowania i wdrożenia własnych, często niekonwencjonalnych form i sposobów działania, opartych na dogłębnej analizie, ze szczególnym zwróceniem uwagi na praktyczne możliwości ich zastosowania.

W zależności od potrzeb „PROVENA” współpracuje z innymi doświadczonymi trenerami, coachami oraz psychologami, a także specjalistami w zakresie medycyny, socjologii, zarządzania, arteterapii i innych dziedzin, co gwarantuje zadowolenie klientów i wysoki poziom oferowanych usług.